Dᥱll 5400 Touchscreen Intᥱl i7-8650U, 8GB DDR4 RAM, 256GB SSD, (Win 10, MS Office, Black, 1.48kg) 14" (35.6cm) FHD, Intᥱl UHD Graphics, HD Camera, Thin & Light Laptop (Rᥱfurbished)
Memory| RAM Memory Installed | 8 GB |
|---|
| RAM Memory Technology | DDR4 |
|---|
| Ram Memory Maximum Size | 16 GB |
|---|
Additional details| Operating System | Windows |
|---|
| Graphics Description | Integrated |
|---|
| Hard Disk Description | SSD |
|---|
| Item Weight | 1.5 Kilograms |
|---|
| Video Processor | Intel |
|---|
| Specific Uses For Product | Business |
|---|
| Graphics Ram Type | Shared |
|---|
| Warranty Type | 6-month seller warranty |
|---|
| Item Dimensions L x W x Thickness | 45L x 15W x 35Th Centimeters |
|---|
| Optical Device Type | CD-R |
|---|
Display| Screen Size | 14 Inches |
|---|
| Display Type | LED |
|---|
| Maximum Display Resolution | 1920 x 1080 Pixels |
|---|
| Display Technology | LED |
|---|
Processor| Processor Type | Intel Core i7 |
|---|
| Processor Speed | 1.9 GHz |
|---|
| Processor Count | 1 |
|---|
| Processor Brand | Intᥱl |
|---|
| CPU Model Number | core_i7_8650U |
|---|
Battery| Battery Cell Type | Lithium Ion |
|---|
| Lithium Battery Energy Content | 42 Watt Hours |
|---|
Comments
Post a Comment