Smart Pixel 75 Inches 4K UHD Touch Screen LED TV UltraTouch Display Interactive Flat Panel Monitor3840 x 2160 Pixels Android 13 Ideal for Schools,College,Institute,Home&Office.
Display| Display Technology | LED |
|---|
| Resolution | 4K UHD 2160p |
|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
|---|
| Aspect Ratio | 16:10 |
|---|
| Screen Finish Type | Glossy |
|---|
| Motion Enhancement Technology | 60 Hz Refresh Rate |
|---|
| Picture Quality Enhancement Technology | Upscaling, Noise Reduction, Proprietary Technologies |
|---|
| Response Time | 2 Milliseconds |
|---|
Connectivity| Network Connectivity Technology | USB, HDMI |
|---|
| Audio Input | USB, HDMI |
|---|
| Signal Format | HDMI, USB |
|---|
| Hardware Interface | HDMI |
|---|
| Total USB Ports | 2 |
|---|
SystemMeasurements| Screen Size Unit of Measure | 75 |
|---|
| Item Dimensions D x W x H | 20D x 180W x 114H Centimeters |
|---|
| Item Weight Unit of Measure | 60 Kilograms |
|---|
Features| Product Features | Touch Screen, 4K UHD, Android OS, Interactive Display, Toughened Glass, Stylus Support |
|---|
Comments
Post a Comment