Samsung 24-inch (60.46cm) FHD, IPS, 100 Hz, 1920 x 1080 Flat Monitor, Bezel Less Design, AMD FreeSync, Flicker Free, HDMI, Display Port (LS24C330GAWXXL, Black)
Product information
| Brand | Samsung |
|---|
| Manufacturer | Samsung India Pvt Ltd, AMTRAN VIETNAM TECHNOLOGY CO.,LTD, NO.115, EAST- WEST ROAD,VSIP HAI PHO, NG TOWNSHIP, INDUSTRIAL AND SERVICE, PARK,TRUNG HA COMMUNE, THUY NGUYEN, DIST, HAI PHONG CITY, VIETNAM |
|---|
| Series | Curved |
|---|
| Colour | 2024 - IPS, 100Hz - 24 inch |
|---|
| Item Height | 32.07 Centimeters |
|---|
| Item Width | 53.95 Centimeters |
|---|
| Standing screen display size | 24 Inches |
|---|
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
|---|
| Resolution | 1,920 x 1,080 Pixels |
|---|
| Product Dimensions | 5.38 x 53.95 x 32.07 cm; 2.5 kg |
|---|
| Item model number | LS24C330GAWXXL |
|---|
| Number of HDMI Ports | 1 |
|---|
| Voltage | 240 Volts |
|---|
| Included Components | 1 Unit Monitor, 1 Unit Power Cable, 1 Unit HDMI Cable |
|---|
| Manufacturer | Samsung India Pvt Ltd |
|---|
| Country of Origin | Vietnam |
|---|
| Item Weight | 2 kg 500 g |
|---|
Comments
Post a Comment