(Refurbished) Lenovo ThinkCentre Desktop Computer PC (Intel Core i5 4th Gen, 8 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 10 Pro, MS Office, Intel HD Graphics, USB, VGA), Black
Product information
| Brand | Lenovo |
|---|
| Manufacturer | Lenovo |
|---|
| Colour | Black |
|---|
| Item Height | 6.9 Inches |
|---|
| Item Width | 16.5 Inches |
|---|
| Product Dimensions | 43.18 x 41.91 x 17.53 cm; 7 kg |
|---|
| Item model number | Lenovo-cr |
|---|
| Processor Brand | Intel |
|---|
| Processor Type | Core i5 4570 |
|---|
| Processor Speed | 3.2 GHz |
|---|
| Processor Count | 1 |
|---|
| RAM Size | 8 GB |
|---|
| Computer Memory Type | DDR3 SDRAM |
|---|
| Maximum Memory Supported | 8 GB |
|---|
| Hard Drive Size | 256 GB |
|---|
| Hard Disk Description | SSD |
|---|
| Hard Drive Interface | Solid State |
|---|
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 4600 |
|---|
| Graphics Chipset Brand | Intel |
|---|
| Graphics Card Description | Integrated |
|---|
| Hardware Platform | Windows |
|---|
| Operating System | Windows |
|---|
| Manufacturer | Lenovo |
|---|
| Item Weight | 7 kg |
|---|
Comments
Post a Comment